Začiatkom roka 2004 bol realizovaný počítačový kurz v rámci podprojektu OTVORENÁ ŠKOLA. Otvoril sa tak priestor na využitie počítačovej učebne INFOVEKU pre miestnu komunitu. Konkrétne išlo o ponuku pre rodičov našich žiakov školy. Štyroch kurzov sa spolu zúčastnilo približne 50 osôb.

Každý riadok zachytáva prácu skupiny, ktorej náplňou bol operačný systém WIN 98 SE, prehliadanie stránok, mailovanie, práca v počítačovej sieti, kancelársky balík Office 2000 /Word, Excel, PowerPoint, FrontPage/, práca so skenerom, digitálnym fotoaparátom, tlačiarňou, s grafickým programom IrfanView, prehrávanie hudby, filmov, antivírusová kontrola a pod.

Začiatkom roka 2005 prebehol počítačový kurz v rámci podprojektu OTVORENÁ ŠKOLA. Zúčastnilo sa ho spolu 12 účastníkov,

obsahovo bol podobný kurzu, ktorý sme realizovali pred rokom. Operačným systémom bol už Windows XP.

Projekty  Hlavná stránka