INÉ KAFE v Sebechleboch

Dňa 23. februára 2001, v piatok o 13,00 hod., tesne pred školským karnevalom, nás navštívila v súčasnosti najlepšia slovenská kapela a urobila so žiakmi našej školy a členmi sebechlebskej skupiny autogramiádu a besedu. Stretnutie trvalo len 45 minút. Nakoniec prišlo i k fotografovaniu sa vonku pred vchodom do budovy školy. Počas celého pobytu u nás sa chlapci od INÉ KAFE zachovali skvele. Pre žiakov to bol určite silný zážitok, na ktorý sa nikdy nezabudne.

Držte sa v DEKE, v SEDMIČKE, na koncertoch a podobne. Robte muziku takú výbornú, akú doteraz robíte. Ďakujeme Vám za možnosť živého kontaktu a určite sa na Vašom najbližšom koncerte, pre nás dostupne blízkom, opäť stretneme.
Žiaci našej školy Vám - Vratko, Tibor, Forus, Dano - želajú všetko najlepšie a držia palce.
"Sebechlebáči" sa zúčastnili na Vašom koncerte 13. júla 2001 v Krupine. Po prečítaní Vašej "úspešne zapojenej" knižky, už len netrpezlivo očakávame na Vašu novú dosku. "Príbeh" je výborný, podaril sa. Blahoželáme.

Foto INÉ KAFE 1  Foto INÉ KAFE 2  Foto INÉ KAFE 3

Zaujímavosti  Autogramy  Pre Sebechlebáčov  Hlavná stránka